Opinie

Aneta i Marcin
Aneta i Marcin

Bardzo gorąco mogę wszystkim polecić współpracę z Karolem. Świetny fotograf z pasją oraz niesamowicie sympatyczny i uśmiechnięty człowiek, który potrafi uchwycić w obiektywie wspaniałe kadry. 👌Satysfakcja 100 % 👍👍

Ola i Kuba
Ola i Kuba

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia z przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia! Dzięki tej fotorelacji mamy uchwycone najpiękniejsze momenty, emocje i niezapomniane chwile. Ponadto Karol zgodził się na nietypową sesję poślubną i tak samo był to strzał w dziesiątkę - mamy zdjęcia ze ścianki wspinaczkowej, które są REWELACYJNE. Dodatkowo ekspresowa realizacja zdjęć, już po kilku godzinach otrzymaliśmy zajawkę do naszej sesji. Ogromny plus. Karol, dzięki za wszystko, za Twoją energię, uśmiech i oby do zobaczenia! Będziemy polecać dalej!

Karolina i Hubert
Karolina i Hubert

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. W każdej chwili mogliśmy liczyć na Karola pomoc, dobre słowo czy radę. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a przy tym super atmosfera sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie. Zdjęcia są śliczne, prawdziwe i pełne emocji. Wszyscy nasi Goście są zachwyceni. Karol stworzył dla nas wspaniałą pamiątkę. DZIĘKUJEMY!!!!!!

Maria i Wojciech
Maria i Wojciech

Pan Karol to profesjonalista. Wie jak się ustawić aby wszystko dookoła idealnie do siebie pasowało. Na sesję plenerową zabiera swoje gadżety, dzięki którym zdjęcia nabierają innego znaczenia. Jeśli ktoś się waha, to z czystym sumieniem możemy polecić tego fachowca. Zawsze miły, uśmiechnięty i kulturalny. Warto też dodać, że już kilka godzin po ślubie Pan Karol wysłał kilkanaście gotowych zdjęć, by można było np. wrzucić je na popularną stronę internetową.😉 Dziękujemy!

Patrycja i Łukasz
Patrycja i Łukasz

To już kolejna sesja w naszej rodzinie realizowana z Karolem i na pewno nie ostatnia. Zdjęcia bajkowe. Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Karol towarzyszy parze w najważniejszych momentach jej życia. Raz rozluźnia atmosferę świetnym poczuciem humoru (nie oszukujmy się stres jest 🙂) aby za chwilę niejako "znikać" będąc cały czas przy młodych i pozwala dziać się magii chwili. Każda Panna Młoda będzie zadowolona ponieważ fotograf nie narzuca swojej wizji młodym, doradzi, podpowie ale zawsze słuchał naszych sugestii i dostawaliśmy na co liczyliśmy, a nawet więcej bo widać, że zna się na rzeczy i próbowaliśmy takich kadrów, które nam samym nie przyszłyby do głowy. I to było najpiekniejsze ten efekt WOW przy odbiorze sesji.

Monika i Maciej
Monika i Maciej

Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie i serdeczność pana Karola, w połączeniu z fantastycznymi zdjęciami zrobiły na nas ogromnie pozytywne wrażenie. Serdecznie polecam usługi pana Karola - wnoszą do każdej uroczystości swoistą jakość.